חובה צפייה!

חיים זכאי (Haim Zackay) מגוחך מה שקורה. לפיד נשבע שלא יהיה חיסון אחד עד סוף 2020 (אז), גנץ הכריז על המאמצים למחקר למציאת חיסון במכון בישראל כבזבוז, בנט כתב ספר. ואילו זה שבפועל הציל את המדינה שלנו בזמן שכולם מנסים לשים לו רגליים, לא מקבל את המעט שמגיע לו. ממשלת ליצנים.

רחל כהן אתה כל כך צודק. אני מאזינה לאריה גולן האיש הרשע עם פה הכי מלוכלך ברדיו כאן 11 עוד לא שמעתי ממנו מילה אחת על ראש הממשלה מר נתניהו שהפך את מדינת ישראל לאימפריה עולמית מצליחה רק שקרים הסתה נגדו על הרס שחיתות מרמה הפרת אימונים. מילה אחת על הצלחתו במלחה בקורונה שהביא אותנו למצב דאפשר לצאת ללא מסכות לטייל לנפוש לחגוג עם המשפחה המורחבת . שום דבר. ממש בושה . הכל מוסת ומכוון רק לממשלת הבזיון הכישלון השקרים של הנוא מרעננה.

חיים זכאי (Haim Zackay) כאשר אדם עוזר לך, לא חייבים לומר תודה אבל זה ראוי שכן. אך כאשר אדם הציל לך את החיים של כל המדינה והתקשורת מעלימה עין, כל אזרח בישראל חייב להודות לו. אני כבר אמרתי תודה לטראמפ שדאג לזירוז מחקר לחיסון, ואמרתי תודה לנתניהו שהציל אותנו. אבל אני אמשיך לומר לו תודה גם עכשיו. מקווה שכולם ישכילו להבין זאת גם. וזה רק אחד מהדברים המעולים שהוא עשה בשבילנו. וצריכים לקחת את זה למישור הרשמי ולא הפרטי, זאת אומרת עיתון או ערוץ או כל כיכר האזרח, צריך להודות לנתניהו על החיסונים באופן ממלכתי. אפילו שזה כבר ברור ועלול להתפרש כ"סיקור אוהד".

‪Tsahi Hagag‬‏
יצר וידאו חדש אחד ויחיד

לא תראו בטלוויזיה. עם ישראל פשוט חולה עליו. נתניהו (בשבילי ראש הממשלה) הערב בבת ים.

Lihi Peretz לא נפתח הקובץ 😲

סילביה ל הימין עלוב. איפה היו כל האנשים האלה בבחירות? 300 אלף ימנים שהתחזרו בבית, בקניונים ובפרקים הביאו את החורבן עלינו.