אין חיבור לאינטרנט. כדאי לבדוק את החיבור.

זה מה שקורה כאשר נותנים אצבע לערבי, הוא רוצה את כל היד. אם כוחות הביטחון לא יעשו לזה סוף הערבים רק יעשו יותר חוצפנים ובעלי ביטחון עצמי והטרור רק ויגדל. הרבי מלובביץ' הזהיר כבר מזמן שכל פעם שממשלות ישראל ניסו ללכת כביכול לקראת הדרישות של הערבים זה רק הגביר את הטרור עוד יותר ויותר יהודים נפגעו. וזה תמיד נכון, כל עוד הערבים לא יודו שהארץ הזאת שלנו ורק שלנו בלבד.
https://www.0404.co.il/?p=810723#new-spot-im-comments

יודו בזה או לא יודו זה לא משנה אריאל היקר,מה שמשנה זה שמקומם לא כאן.

בועז אני חייב לומר לך:
אתם כל כך עסוקים בהאים הממשלה תיפול או לא, כאילו שזה באמת משנה משהו, שלא שמתם לב שהיום בירושלים היה כנס ענק של חב"ד, כל אצטדיון טדי התמלא בחסידים שבאו לציין את 120 שנה להולדת הרבי מלובביץ' מלך המשיח. זה היה צריך להיות בראש מהדורת החדשות, לא אם שר זה או אחר התפטר או לא התפטר. אתם עוסקים בשטויות בזמן שהאמת עוברת לכם מתחת לאף ואתם בכלל לא שמים לב.

השאיפה להפלת הממשלה באה ראשית כדי לשמור על היהדות וארץ ישראל. ניסית לחשוב על זה?
שמירה על יהדות בארץ לא ישתנה אם נשנה ראש ממשלה. זה אותה הגברת בשינוי אדרת. כדי לשמור על יהדות הארץ צריך שינוי כל השיטה. להפסיק ללכת בדרך המושחתת של הגויים ולנסות להעתיק את דרך הממשל שלהם המושחתת. כך שכל העיסוקים במי יהיה בראש הממשלה, הם ביזבוז זמן, ואדיף להשקיע את זה בפעולות לקדם כמה שיותר את איחוד עם ישראל תחת מלכותו של משיח ציקנו.
icon-back mykey-logo

מייקי

אריאל עדן
שיתף פוסט לפני 2 חודשים

אין גבול לציניות והרשעות של ממשלת הזדון??
בינתיים הבדווים משתלטים על הנגב כולו ואין פוצה פה ומצפצף
כשאני רואה עוולות כאלה, אני אומרת לעצמי שלא מגיעה לנו, היהודים מדינה. הממסד יורק על כל אלה שתורמים ומקריבים למען המדינה ומהדר את אלה שפוגעים בה ורוצים להשמידה(מבית ומחוץ).
אין אימון בפייק יהודי

אם אתם לומדים קבלה או חסידות, וקשה לכם עם הראשי תיבות או הקיצורים, תנסו את האפליקציה הבאה:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.treeoflife.acronym

ככל שהזמן נימשך החברה בישראל וגם בעולם מתחלקת שתיים, אלו שמבינים שעובדים עלינו ודורשים את חרותנו בחזרה ולהפסיק עם התקנות הדיקטטוריות והגבלות שרק מחמירות את מצב ולא עוזרות כלום.
ואלו שנכנסים לסחרור של היסטריה ופחד הולך וגודל סביב הנגיף הזה שכיום כבר ידוע שאיננו שונה מכל סוג של שפעת קשה אחרת. אנשים ששמים את כל ביטחונם בזריקות הרעל וסמרטוטים על הפה שיצילו אותם.

אבל אף אחד לא רוצה לזכור שיש את השם יתברך, שרק הוא קובע מי יחיה ומי ח"ו ההיפך, ורק הוא רופא חולי עמו ישראל, ואין עוד מלבדו. הגיע הזמן ששתי המחנות יבינו שרק תפילה ובקשה לשם יתברך היא תציל אותנו ותשמור עלינו ולא שום דבר אחר. כל זה כדי להביא את העולם ואת עם ישראל לגאולה הסופית, עכשיו.