רף נמוך של עבירות כלכליות !!?
https://www.israelhayom.co.il/article/829065
נגדי הם ושכמותה (רות דוד) הגישו כתב אישום על -542 ש"ח ! ביטוח רכב שלא קבלתי, פוטרתי הורשעתי הפכו אותי לעבריין ,ישבתי בכלא עם רוצחים, גזלו ממני במרמה פנסיה לא מאמינים ראו בעצמכם בלינק המצ"ב כאן למטה :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10224890057183079&id=1364393688

צריך להעמיד לדין פומבי את הפקידים הסרוחים: שי ניצן, ליאת בן ארי ומנדלבליט!!!! פרקליטות פושעת והמושחתת!!! אוכלי חינם חזירים ועל חשבון העם והמדינה!!!
שוקי ראיתי מה שעשו לך לרפי רותם ולעוד הרבה אנשים חפים מפשע אני מקווה שזמנם יגיע והם ישלמו על זה מחיר כבד

משפט קסטנר חשף את האמת הנוראית . גם במקרה גידון סער מדובר במקרה קיצוני ומיוחד בו שר משפטים מסרב לתבוע דיבה... הוא בטח יודע למה !! המדינה לא יכולה להשלים עם האשמות חמורות של עבירות מין לכאורה כנגד שר המשפטים שלה .

כל אלה המיץ של הזבל שהשתלט לנו על המדינה!!!! צאו להפגין ברחובות!!!!
געולה נשואה לאנס ממש לא מייצגת נשים!!! כלבה!!!

איך יודעים שהנוכל בנט הוא מגלומן חסר מודעות ואחיזה במציאות שיביא לאסון ... זה כשהאיש ההזוי מעז להציע לאומות העולם מעל בימת האו"ם לאמץ את מודל "ההכלה" שלו בקורונה שנכשל טוטלית למרות שקיבל לידיו מדינה מחוסנת והביא למותם המיותר של אלפי אזרחים ולקריסתם הכלכלי של מיליונים אחרים !!

בלון מנופח חור קטן ותהיה העבר בהיסטוריה
בלון מנופח חור קטן ותהיה העבר בהיסטוריה

‏‎‎ח"כ מיכל שיר,מדהים הציוץ שלך ? מסתתרת אחרי סיסמאות מתחמקות "עלילה שקרית של ביביבסטים" תתביישי לך !! כאזרח לפי התשובה המתפתלת שלך , לי ברור שניהלת עם גדעון סער רומן בתקופה שהיית כפופה לו , ואח"כ גם קודמת על ידו .אם לא , את מוזמנת להכחיש זאת באופן ברור כאן ועכשיו בפני אזרחי מדינת ישראל.

לכולם יש אימהות שחינכו אותם :)
ההיסטוריה חוזרת ,תקופת הטמפלרים וכל הגדולים למיניהם שחגגו אורגיות ומסיבות אלכוהול ונשים

זה .. הכי טוב שלהם : שקרן, חסר השכלה,מניפולטר , סטלן , אינפנטיל וצבוע , פרבילג מאותרג שמטיף לאחרים ברשתות החברתיות והוא עצמו התבטא  ומתבטא בפוגענות בהסתה ובהמרדה נגד טובים ממנו ונגד ראש ממשלה הכי טוב שהיה לנו - ממני אין לו מחילה !!

הבחור אוהב אספרסו ובתי קפה. המון פקה פקה
אני לא מזלזלת בלפיד ובמניפלציות שעושה
לפיד המתכנון והמבצע של כל המהלכים המטורפים שקורים ויקרו
לפיד מצטלם בבתי קפה כשידיו "נקיות" וכל התוצאות יהיו על ראשו של בנט