עו"ד טלי גוטליב ועו"ד דוד פורר התותחים משקפים את האמת על המשך קריסת תזת הפרקליטות בתיק 4000 ועל העדות של 'העד המרכזי' אילן ישועה שאפילו לעצמו משקר 🤥

מדינה בשליטת אשכנזים מלאי גרורות גזענות...בקרוב יתאיידו כולם.מזל טוב לכל המצטרפים החדשים "לחזית המזרחית היהודית" קרוב ל 2,000 יהודים עד כה.אחיי היהודים מזרחים הצטרפו ונגיע תוך חודש ל 100,000!!
עוד ביטוי לגאוניותו של נתניהו, מאות שנים מהיום היסטוריונים ישאלו את עצמם כיצד העם היהודי שנחשב לחכם, הדיח את נתניהו מראשות הממשלה ? הרי הוא קלף מנצח.
אפס מאופס!!!

ההבדל בין העניין והכיסוי התקשורתי האמריקאי בזמן נאומי נתניהו לבין נאום הנוכל והשקרן בנט.

בזמן נתניהו ערוצי החדשות המובילים בארה"ב שידרו בשידור חי את הנאום לכל אזרחי ארה"ב, כיום - אנחנו כבר לא מעניינים אותם.
ממעצמה עולמית, מובילה ומשפיעה, הפכנו למדינת חסות זניחה, חלשה ולא מעניינת...😢

אפס מאופס!!!
עוד ביטוי לגאוניותו של נתניהו, מאות שנים מהיום היסטוריונים ישאלו את עצמם כיצד העם היהודי שנחשב לחכם, הדיח את נתניהו מראשות הממשלה ? הרי הוא קלף מנצח.

ראש המטה של "ימינה" בחריש, יוסי אזרחי, תוקף באלימות פעילת ימין שהגיעה למחות כנגד חה"כ סילמן! בושה וחרפה!!! 😡

ימינה זו מפלגה של ערסים ועבריינים מסריחים - לכאורה.

עו"ד ציון אמיר עם דבר אחד טוב על הכהונה של הנוכל והשקרן: "שהיא תחלוף מהר" 🤣😂😄 אמן ואמן במהרה בימינו!!!

אמן לו יהיאמן לו יהי
אמן לו יהי

שימו לב לזה 😮, פסק דין דרמטי של ביהמ"ש העליון שלמעשה פוסל חלק מכתב אישום עקב אי מתן אישור של היועמ"ש צריך להוביל לביטול כתב האישום נגד נתניהו. השופט בדימוס הרן פיינשטיין ממליץ שעל בסיס הפסיקה הזו של בית המשפט העליון, פרקליטי נתניהו צריכים לבקש כבר עתה את ביטולו של כתב האישום! הקשיבו:

האם בעליון לא ירו לעצמם ברגל?
אמורים בכל זאת לשפוט שם ע"פ החוק... רק שלצערנו כשמדובר בנתניהו ובימין אז תמיד ימצאו את הפלפול והעיוות. ושוב יוכח כי "חוק אחד לנתניהו, וחוק אחר לכל השאר"